KVKK VE ETK ONAY FORMU

  • Kişisel Verilere İlişkin İzin           : 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve ilgili iş ortaklarıyla paylaşılmasına izin veriyorum.
  • Ticari İletişime İlişkin İzin           : Sizinle iletişim halinde kalarak bilgilendirme yapmaya devam etmek istiyoruz. Bu amaçla bilgilerinizin kullanımına yönelik onayınızı talep ediyoruz.

Bilgilerimin İNOTO OTOMOTİV İTHALAT İHR.SAN.TIC.LTD.ŞTİ. , HB İNOTO TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ve İNOTO SİGORTA ARACILIK HIZMET LTD.ŞTİ. tarafından iletişim için kullanılmasını kabul ediyorum.

 

Benimle iletişime geçebileceğiniz kanallar : Sms, Telefon, E-posta ve Posta

 

İNOTO OTOMOTİV İTHALAT İHR.SAN.TIC.LTD.ŞTİ. , HB İNOTO TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ve İNOTO SİGORTA ARACILIK HIZMET LTD.ŞTİ. gizliliğinize saygı duyulmakta ve veri güvenliğinize önem verilmektedir. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuatlar dahilinde amacına uygun şekilde, sizlere kampanyalarımız hakkında yada ilginizi çeken araçlar hakkında bilgi verebilmek, iletişim kurabilmek amacıyla verileriniz işlenmekte ve silinmektedir. Onay vermemeniz halinde verileriniz kesinlikle işlenmeyecektir.

İNOTO OTOMOTİV İTHALAT İHR.SAN.TIC.LTD.ŞTİ. , HB İNOTO TURİZM OTOMOTİV İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ve İNOTO SİGORTA ARACILIK HIZMET LTD.ŞTİ. için geçerlidir. 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve sair ilgili mevzuat çerçevesinde, kayıtlı iletişim bilgilerime tanıtıcı ve açıklayıcı nitelikte bilgi ve ilanlar gönderilmesini; hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetleri ile buna benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesini onaylıyorum. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bilgilerinizin değerlendirilmesini ve kullanılmasını istemiyorsanız yasal nedenlerden dolayı size ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermemiz mümkün olmayacaktır. Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde ANBAR MAH. OSMAN KAVUNCU BLV.  NO: 566 MELIKGAZI/ KAYSERİ adresiyle yada www.inoto.com.tr internet sitesindeki ‘’Bize Ulaşın’’ sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

7/24 Müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olduğunda lütfen bizleri arayın.